• rozważanie niedzielne
  Czytania dzisiejszej niedzieli, przepełnione są Miłością.. W Ewangelii Pan Jezus mówi takie słowa: „Tak bardzo bowiem Bóg umiłował świat, że dał Swojego Jednorodzonego Syna, aby każdy, kto w Niego wierzy, nie zginął, lecz miał życie wieczne” J 3,16 Natomiast czytanie z Księgi Wyjścia zapowiada słowa Ewangelii: „Jest to wprawdzie lud o twardym karku, ale przebaczysz nasze winy i nasze grzechy, a uczynisz nas swoim dziedzictwem” Może sobie pomyślałeś, co jedno czytanie z drugim ma wspólnego? Gdzie w tym wszystkim Miłość? Przyjrzyj się dobrze…. Czy przebaczenie Ci grzechów, to nie Miłość? Czy oddanie Swojego Syna za Ciebie, toCzytaj dalej „rozważanie niedzielne”
 • Podsumowanie Czuwania w Wigilię Zasłania Ducha Świętego
  Duchu Ożywicielu przyjdź! Tak właśnie wczoraj wołaliśmy w Wigilię Zesłania Ducha Świętego Dziękujemy każdemu, kto się przyczynił do tego, aby ten czas był tak piękny Dziękujemy Ojcu Stanisławowi, za to, że nam towarzyszył i wygłosił konferencje o darach Ducha Świętego Dziękujemy diakonii muzycznej za oprawę Dziękujemy osobom, które modliły się wstawienniczo Dziękujemy każdemu, kto łączył się z nami przez internet i każdemu, kto przyszedł osobiście do naszego wspólnego Wieczernika Niech Pan Wam wszystkim błogosławi i wylewa na Was Swojego Ducha
 • rozważanie niedzielne
  W dzisiejszą niedzielę świętujemy Zesłanie Ducha Świętego Słowo Boże, a szczególnie Dzieje Apostolskie ukazują jak Duch Święty wstąpił na apostołów: „Ukazały się im też jakby języki ognia, które się rozdzielały, i na każdym z nich spoczął jeden. I wszyscy zostali napełnieni Duchem Świętym, i zaczęli mówić obcymi językami, tak jak im Duch pozwalał mówić”Dz 2, 3-4 A w Ewangelii Pan Jezus tchnął na nich i powiedział im: «Weźmijcie Ducha Świętego! Którym odpuścicie grzechy, są im odpuszczone, a którym zatrzymacie, są im zatrzymane” J 20, 22-23 Może myślisz, że, to co opisują Dzieje Apostolskie to przeszłość, że dziśCzytaj dalej „rozważanie niedzielne”
 • Wigilia Zesłania Ducha Świętego
  🔥 Przypominamy! 😁 I mamy nadzieję, że się widzimy w najbliższą sobotę 🤗 W programie przewidujemy konferencję, uwielbienie Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, modlitwę o wylanie darów Ducha Świętego Zapraszamy!
 • Czas podziękowań 🙂
  ❤️ Rekolekcje z modlitwą o błogosławieństwo za wstawiennictwem Świętej Siostry Faustyny oraz Wieczór Uwielbienia Iskra Miłosierdzia pod hasłem „Błogosławieni…” za nami! 🤗 Czas na podziękowania i podsumowanie ❣️ Dziękujemy Panu za każdego uczestnika, którego zaprosił do nas, aby skorzystał z tego czasu oraz za każdą łaskę, którą obdarzał ❣️Dziękujemy Ojcu Wojciechowi za prowadzenie rekolekcji, jak i Wieczoru Uwielbienia ❣️ Dziękujemy diakonii muzycznej za piękny śpiew ❣️ Dziękujemy wszystkim którzy łączyli się z nami przez internet i każdemu, który pamiętał o nas w modlitwie 🔥 Ogromne Bóg zapłać!
 • Czuwanie w Wigilię Zesłania Ducha Świętego
  ❣ Kochani zapraszamy! ❣ Duch Święty Ożywiciel pragnie odnowić w Tobie to co dawno zeschło.. może relacje z Panem, może relacje w rodzinie, może Twoją wiarę. On może wszystko! 🤗 Czeka tylko abyś przyszedł i zawołał: „Duchu Święty przyjdź i ożywiaj mnie całego!”
 • Św Charbel czeka! Zaprzyjaźnij się z Nim!
  💪 Zapraszamy do modlitwy wraz ze Św. Charbelem!
 • Prosimy o modlitwę
  💪 Już za moment, w sobotę, ruszamy z nowymi rekolekcjami z modlitwą o błogosławieństwo za wstawiennictwo Św. Siostry Faustyny 🙏 W związku z tym bardzo prosimy o choć jedno szepnięcie do Pana za nami..
 • Przypominamy !
  Przypominamy! Wieczór Uwielbienia Iskra Miłosierdzia coraz bliżej! Mam nadzieję, że już macie zaplanowane, żeby przyjść i wielbić z nami Pana!
 • Wieczór Uwielbienia
  🤗 Zapraszamy najmilsi! ❣ Wieczór Uwielbienia Iskra Miłosierdzia pod hasłem Błogosławieni.. już 20.05.2023r. 😁 Tym razem będzie wraz z nami się modlić w Swoich relikwiach Św. Siostra Faustyna ❣ Przyjdź! I potraktuj to zaproszenie, tak jakby je wysłał sam Pan, który chce Cię spotkać w uwielbieniu ❣

%d blogerów lubi to: