Archiwa kategorii: Bez kategorii
Panie! Przyjdź do mnie!
🔥 Za nami Wieczór Uwielbienia Iskra Miłosierdzia Panie! Przyjdź do mnie! 🔥 Ogromnie dziękujemy każdemu kto był z nami na żywo oraz on-line.
Rozproszenia na modlitwie
🕵️ Dziś czas na wgłębienie się w temat ,,rozproszenia na modlitwie”. ❓Co to są w ogóle te rozproszenia? ❗Rozproszeniem na modlitwie jest wszystko to, co odrywa Twoje serce i myśli od Boga w czasie modlitwy. ❗ ,,Zły” gdy przegrywa, czyli gdy Ty idziesz do modlitwy, choć on starał się Ciebie od niej odwieść, przystępuje doCzytaj dalej „Rozproszenia na modlitwie”
Przypominajka!
🫵 Kochani przypominamy! To już w tą sobotę się widzimy!
Modlitwa
A dziś przed nami a pro po modlitwy: Relacja i bliskość Oba pojęcia łączą się ze sobą bardzo mocno. Jasne jest, że jeżeli mamy z kimś osobistą relację opartą na wzajemnym szacunku i szczerości to oznacza to, że jesteśmy z nim blisko. Dla mnie osobiście bliskość z Panem sprawia, że niekiedy moja modlitwa staje sięCzytaj dalej „Modlitwa”
Rekolekcje
W dniach od 13 do 15 grudnia część naszej wspólnoty wzięła udział w warsztatach posługi charyzmatem prorockim i modlitwą wstawienniczą prowadzonych przez siostrę Tomasze Potrzebowską. Był to cudowny czas formacji, spędzony w obecności Boga i niesamowitej atmosferze.
rozważanie niedzielne
Dzisiejszej niedzieli Słowo Boże wzywa nas wszystkich do wielkiej radości. Któż z nas nie lubi się radować, weselić i wręcz podskakiwać ze szczęścia ? Powód jest niezwykły, otóż słyszymy: „Oddalił Pan wyroki na ciebie, usunął twego nieprzyjaciela; Król Izraela, Pan, jest pośród ciebie, nie będziesz już bała się złego” (So 3, 15) I dalej słyszymyCzytaj dalej „rozważanie niedzielne”
Modlitwa
Przed Wami kolejne zagadnienie dotyczące modlitwy i świadectwo… Formuła, a Pan Bóg? O to jest pytanie.. Odpowiedź jest prosta.. Istotą modlitwy nie jest żadna formuła, nawet jeśli jest najlepsza i najładniejsza. W dzisiejszych czasach bardzo rozpowszechnione jest magiczne podejście do modlitwy i może dotyczy nawet Ciebie? Jak to rozpoznać? Modlisz się i modlitwa Ci superCzytaj dalej „Modlitwa”
rozważanie niedzielne
❤️ Dzisiaj w Ewangelii widzimy Maryję w stanie błogosławionym, która idzie do Elżbiety. ❣️ Z ust Elżbiety padają takie słowa: „Oto bowiem, skoro głos Twego pozdrowienia zabrzmiał w moich uszach, poruszyło się z radości dzieciątko w moim łonie”. Łk 1, 44. 🤔 Niewiem czy zdajesz sobie sprawę z tego, że ta sytuacja, kiedy to MaryjaCzytaj dalej „rozważanie niedzielne”
O co chodzi w modlitwie?
Zapraszamy do zapoznania się z pierwszym tekstem i świadectwem o modlitwie… Modlitwa? Jak myślisz, o co w niej tak naprawdę chodzi? Może zacznę od tego, czym jest modlitwa..? Najprostsza definicja to rozmowa z Panem Bogiem. Modlitwa zawsze prowadzi człowieka do życia, a patrzenie na nią jak na coś oderwanego od rzeczywistości codziennej i nie potrzebnymCzytaj dalej „O co chodzi w modlitwie?”
