rozważanie niedzielne

📣 W dzisiejszą niedzielę psalm jest jednym wielkim uwielbieniem. Psalmista śpiewa:

🎤 „Chwal, duszo moja, Pana, Stwórcę swego” (Ps.146)

🔥 Tylko Bóg jest godzien wszelkiej chwały bo:

🎤 „On wiary dochowuje na wieki, uciśnionym wymierza sprawiedliwość, chlebem karmi głodnych, wypuszcza na wolność uwięzionych.”( Ps.146, 6c-7) 🎤 „Pan przywraca wzrok ociemniałym, Pan dźwiga poniżonych, Pan kocha sprawiedliwych, Pan strzeże przybyszów.”(Ps.146, 8-9a) 🎤 „Ochrania sierotę i wdowę, lecz występnych kieruje na bezdroża.”(Ps.146, 9bc)

😊 I nie ma człowieka dla którego nie istnieją wymienione powody do dziękczynienia.

Pytanie, czy Ty w to wierzysz? Czy jesteś o tym święcie przekonany? A na ile wątpisz, że Pan tak właśnie działa? Bo jest Bogiem prawdziwym.

📜 Święty Paweł zachęca Cię także do zdobycia życia wiecznego. Stanie się tak kiedy będziesz przyzwoitym człowiekiem, który podąża za sprawiedliwością, pobożnością, wiarą, miłością, wytrwałością i łagodnością. (1Tm6, 11-12)

😊 Wszelkie Twoje dobre czyny, wytrwałe działania zostaną nagrodzone jeżeli będziesz zabiegał o dom Józefa, czyli o własną wiarę i zaufanie do Boga.

🥊 Walcz więc wytrwale o wiarę swoją i ludzi których Pan postawił na Twojej drodze, nawet jeżeli z tego powodu będziesz cierpiał niedostatek albo będzie Ci bardzo ciężko 🏋️‍♂️🤼‍♂️ wówczas, unikniesz losu bogacza, który czas swojego życia zmarnował 😢

🕊Błogosławionej niedzieli

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: