














❣️ Dziękujemy za to, że byliście z nami na Wieczorze Uwielbienia Iskra Miłosierdzia.
🔥 Zapraszamy już dzisiaj na kolejne wspólne spotkanie!















❣️ Dziękujemy za to, że byliście z nami na Wieczorze Uwielbienia Iskra Miłosierdzia.
🔥 Zapraszamy już dzisiaj na kolejne wspólne spotkanie!

❤️ „Tak bowiem Bóg umiłował świat, że Syna swego Jednorodzonego dał, aby każdy, kto w Niego wierzy, nie zginął, ale miał życie wieczne.” J 3, 16
🤔 Czy w biegu życia, w codzienności pamiętasz co Pan dla Ciebie uczynił?
🫢 Czy może jesteś jak Izraelici na pustyni, którzy „zaczęli mówić przeciw Bogu i Mojżeszowi: «Czemu wyprowadziliście nas z Egiptu, byśmy tu na pustyni pomarli? Nie ma chleba ani wody, a uprzykrzył się nam już ten pokarm mizerny.” Lb 21,5
😃 Izrealici szybko zapomnieli co Pan dla nich uczynił, stali się niewdzięczni. Czy w swoim życiu nie zachowujesz się podobnie stając przed bieżącymi trudami? Narzekając, zapominając o zaufani i miłości Bożej?
🩷 I odpowiedzią na to wszystko u Izraelitów był wąż na wysokim palu, każdy kto na niego spojrzał, utrzymywał się przy życiu.
🩷 W Twoim życiu jest Jezus wywyższony na krzyżu, On jest Twoim ratunkiem dziś, jutro, pojutrze…
🥹 Gdy jest Ci ciężko spójrz na Niego..
💪 Odwagi! On jest Ci dany z miłości przez Ojca abyś żył, nie spuszczaj z Niego oczu, On jest Twoim Zbawicielem, Niebem możesz żyć już teraz.
💪 Zapraszamy!
🔥 Pierwszy w tym roku formacyjnym Wieczór Uwielbienia Iskra Miłosierdzia
❤️ Przyjdź pomodlić się za Swoją rodzinę..


❣️ Kochani serdecznie zapraszamy!
💪 Bądźcie z nami i módlcie się z nami już 30 sierpnia za wstawiennictwem Świętego Wincentego – patrona naszego miasta Przemyśla.
❣️ Koncert za nami, był to piękny czas spotkania z drugim człowiekiem.
❣️ Dziękujemy, że byliście z nami, teraz czas odpoczynku i nabierania sił na kolejny rok formacyjny.





























🌾🌾🌾 „Żniwo wprawdzie wielkie, ale robotników mało, proście więc Pana żniwa, żeby wyprawił robotników na swoje żniwo. Idźcie! Oto posyłam was jak owce między wilki ( Łk 10, 2-3)
👣 Dzisiejszej niedzieli usłyszymy posłanie, bo oto Jezus powołując kolejnych siedemdziesięciu dwóch uczniów, mówi do Ciebie i do mnie, że posyła nas do innych, aby głosić im Ewangelię.
🌍 I wcale nie oznacza to, że należy wszystko zostawić w swoim życiu i wyruszyć na krańce ziemi. Tą ziemią może okazać się Twoje najbliższe otoczenie. Tu gdzie żyjesz, gdzie mieszkasz, czy też gdzie pracujesz.
I nie myśl, że ta wyprawa będzie prosta, bo znasz to otoczenie i ono zna Ciebie. To będzie jedyna z trudniejszych wypraw w Twoim życiu. Może na tej drodze spotkasz swojego wilka, który będzie chciał Cię zatrzymać. Ale odwagi, nie będziesz tam sam !
🔥 Jezus daje nam także wskazówki od czego zacząć spotkanie z drugim człowiekiem.
🏘️ Gdy wejdziecie do jakiegoś domu, najpierw mówcie: Pokój temu domowi. ( Łk 10, 10) uzdrawiajcie chorych, którzy tam są, i mówcie im: Przybliżyło się do was królestwo Boże (Łk 10, 11)
☝️ To cenna lekcja, bo nasze spotkania zawsze warto zacząć od błogosławieństwa.
🔥 Owo błogosławieństwo zaowocuje łaską od Pana i głosząc kerygmat możesz uzdrawiać w imię Jezusa.
✍️ Jednakże nie z tego się cieszcie, że duchy się wam poddają, lecz cieszcie się, że wasze imiona zapisane są w niebie. ( Łk 10, 20) Oto najważniejsze pouczenie Jezusa.
🫣 Nie daj się zwieść pokusie i za radą św Pawła pamiętaj o tym, że to nie Twoja zasługa, (Ga 6, 14-15) bo oto posyła Cię Ten, który oddał za Ciebie życie i w Nim jest Twoja odwaga i siła.
🕊️ Błogosławionej niedzieli 🕊️

❣️ Kochani! Przygotowania do niedzielnego koncertu idą u nas pełną parą❤️
🔥 Zapraszamy do naszego namiotu w niedzielę, czeka na Was mnóstwo naprawdę fajnych i wartościowych rzeczy ❤️
🤗 Bądźmy w ten dzień razem ❣️














🤗 Zakończyliśmy właściwie nasz rok formacyjny, ale jeszcze w sobotę żegnaliśmy Ojca Stanisława Maciaszka, który za nie długo wyjeżdża do Sanoka na nową placówkę.
❣️ Było cudownie,dużo śmiechu, radości, śpiewu i muzyki.
🔥 Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zaproszenie.

🔥 „Ty jesteś Piotr, czyli Opoka, i na tej opoce zbuduję Kościół mój, a bramy piekielne go nie przemogą. I tobie dam klucze królestwa niebieskiego; cokolwiek zwiążesz na ziemi, będzie związane w niebie, a co rozwiążesz na ziemi, będzie rozwiązane w niebie”. Mt 16, 18-19
❤ Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła.
🔥 Pan Jezus w Ewangelii opowiada Piotrowi o Jego misji, o planach jakie ma wobec niego i o jego powołaniu.
🤔 Wyobraź sobie, że to był zwykły rybak, niewykształcony, prosty człowiek, któremu Bóg mówi na Tobie zbuduje Mój Kościół.
🫣 Coś mi się wydaje, że na tamten moment Piotr nie koniecznie wiedział i rozumiał, co Jezus do niego mówi…
🤔 A popatrzmy jeszcze na Pawła, jego historia też jest ciekawa, prześladowca, morderca, człowiek, który nie chciał mieć nic wspólnego z Jezusem i Jego wyznawcami..
💪 Do momentu swojego nawrócenia, któro zmieniło wszystko…
🫢 Koniec, końców obydwaj oddają życie za Jezusa, za wiarę…
🤔 Myślę, że ja, czy Ty odnaleźli byśmy się, w którymś z tych życiorysów, jak nie Piotra, to Pawła, jak nie w całości, to w wybranych szczegółach z ich życia.
❓ Pytanie brzmi, czy jeśli jesteś np. zdrajcą jak Piotr, czy niedowiarkiem jak Paweł, to czy coś z tym robisz? Czy się nawracasz, tak jak robili, to oni?
❣️ Jeśli tak Chwała Panu! Jeśli nie, to może warto nad tym popracować?
❣️ A czemu warto? Po to, żebyś potrafił bardziej kochać Boga, do takiego stopnia, że będziesz umiał oddać za Niego życie …
❣️ I będziesz mógł powiedzieć za Pawłem: „W dobrych zawodach wystąpiłem, bieg ukończyłem, wiary ustrzegłem. Na ostatek odłożono dla mnie wieniec sprawiedliwości, który mi w owym dniu odda Pan, sprawiedliwy Sędzia.” 2 Tm 4, 7-8.
❣️ Zapraszamy ❣️❣️
