Rekolekcje MOC WOLNOŚCI

Zapraszamy na rekolekcje ewangelizacyjne z modlitwą o uwolnienie. 👉 Moc wolności 👈👣 Rekolekcje są czasem przeprowadzenia uczestników przez trzy przestrzenie działania Boga w naszym życiu.

1️⃣ Pierwszy etap to przestrzeń umysłu – Jezus chce dokonać uwolnienia w tej sferze życia, która jest zainfekowana manipulacją i duchem kłamstwa – to działanie uwalniające pamięć.

2️⃣ Drugi etap to przestrzeń serca – to doświadczenie Bożej łaski w sferze wszystkich zranień emocjonalnych i uczuciowych – Jezus przenika całą historię człowieka i dotyka najbardziej osobistych przeżyć niedostępnych przez jakikolwiek sposób.

3️⃣ Trzeci etap to działanie mocy Jezusa w przestrzeni naszej woli – Jezus uwalnia od wszelkiego paraliżu i lęku, który uniemożliwia być wolnym świadkiem Jego w życiu codziennym.

💟 Każda katecheza rekolekcji będzie wprowadzać uczestnika w modlitwę wstawienniczą o uwolnienie. To czas modlitwy i czuwania z Jezusem, który jest dla nas Uzdrowicielem i Zbawicielem. 📝 Rekolekcje mają charakter zamknięty dlatego liczba uczestników jest ograniczona. Zachęcamy do zapisów!

rekolekcje moc wolności franciszkanie przemyśl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: