rozważanie niedzielne

♥️ W piątą niedzielę Wielkanocną Słowo Boże ukazuje, że Pan Bóg działa przez ludzi w naszych radościach i trudnościach. W naszej codzienności. Ale też przez nas! ⚠️ Królestwo Boże jest dla nas, dla mnie i dla Ciebie. Choć Pan wskazuje: <<przez wiele ucisków trzeba nam przejść>> Dz 14, 22 b

❤️ Pan Bóg zapewnia, że otrze wszelką łzę, że śmierci już nie będzie, ani żałoby, nie krzyku, mi trudu, to co ziemskie przeminie. Ap 21,4 ❓ Tylko czy mój czas, tutaj na ziemi, jest czasem przygotowania swojej duszy na Królestwo Boże? Czy staram się w swojej codzienności żyć prawdami Ewangelii? 📖 Eucharystia, Sakrament Pokuty, Sakramenty Święte, to przestrzeń zradzania się na nowo w Chrystusie. Warto pytać się czy korzystam z tych darów jakie pozostawił mi Jezus!

🔥 Ewangelia stawia nas w Świetle Chwały Jezusa Chrystusa. Męka, Krzyż, Zmartwychwstanie to jest sens naszego życia, naszej wiary. Chwała Syna i Ojca, Święta Jedność. Patrząc i czerpiąc z tej relacji mamy miłować się wzajemnie. 💪 Trudny wymóg nam Jezus Chrystus dał: <abyście się wzajemnie miłowali, tak jak Ja was umiłowałem>> J 13,34 📣 Takie relacje, zanurzone w Jezusie Chrystusie mają być naszym świadectwem, wierności Ewangelii, naszej wiary – w codzienności. 🥰 Bądź Uczniem Chrystusa! 👉 Miłuj bliźniego, jak On Ciebie!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: