rozważanie niedzielne

🔥 ” Pozostawiam wam pokój, obdarzam was moim pokojem. Ale ja nie obdarzam was w taki sposób, jak czyni to świat. Nie pozwólcie, aby wasze serca były wstrząśnięte i nie lękajcie się.” ❣️ J. 14, 27 🤗

W dzisiejszej Ewangelii Pan Jezus zostawia takie cudowne słowa, ale i jak bardzo aktualne na dzisiejszy czas ☺️💥 Obdarza Cię pokojem, ale nie takim jak świat, czyli pokojem w sensie militarnym, czy nawet „świętym spokojem” 💥 Pan chce Cię obdarzyć pokojem serca, zabrać wszelki lęk, strach to wszystko co w Tobie jest jakimś niepokojem. 💥 Mówi do Ciebie nie pozwól aby Twoje serce było wstrząśnięte, a co znaczy wstrząśnięte serce?

💔 Takie serce to serce, które jest mocno czymś poruszone, niekonieczne czymś dobrym 💔 Takie serce to serce, które się czymś martwi, mocno przejmuje, jest rozbite 💔 Takie serce to serce, które może jest poranione, przestraszone.

☺️ A myślałeś kiedyś nad tym dlaczego Pan mówi żebyś nie pozwolił aby Twoje serce takie było? 🔥 Może dlatego, że wstrząśnięte serce, powoduje, że oddalasz się od Niego, bo zaczynasz skupiać się na swoim problemie i szukasz pokoju jaki daje ten świat, a nie pokoju pochodzącego od Pana Jezusa.

💭 Pomyśl, jak to jest z Twoim sercem i poszukiwaniem pokoju? 🙏 Jeśli masz w sercu lęk, to oddaj to Panu w Swojej osobistej modlitwie, najprostszymi słowami: ” Panie zabierz mój strach, to co mnie przeraża, a w te miejsca wlej do mojego serca Twój pokój, bo nie chcę pokoju, jaki daje ten świat ale Twojego pokoju Panie pragnę” ❣️

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: